ŠIUOLAIKINIAI GYDYMO STANDARTAI GALVOS IR KAKLO CHIRURGIJOJE

PROGRAMA

🌟 Prisijunkite prie Vilniaus otorinolaringologų ataskaitinės-rinkiminės konferencijos! 🌟

Džiaugiamės galėdami pakviesti jus į NEMOKAMĄ itin svarbią konferenciją, kurios metu bus sprendžiama asociacijos 4-erių metų ateitis! 🏥✨ Mūsų išskirtiniame renginyje bus pristatomos ne tik pažangiausios LOR gydymo taktikos, įžvalgos, patirtys, bet ir renkamas/- naujas/-a pirmininkas/-ė 🌐

🗓️ Data: 2024 m. vasario 15 d.
🕒 Laikas: 14:00 – 18:00
📍 Vieta: šv. Elžbietos koplyčia, Bokšto skveras, Bokšto g. 6, 01126 Vilnius
🖥️Formatas: hibridinė konferencija. Kodėl būtent toks formatas? Kad galėtų sudalyvauti visi norintys, bet ne visi galintys dalyvauti gyvai! Stengiamės, kad patenkinti daugumos Lietuvos ir Vilniaus otorinolaringologų lūkesčius.
💶Kaina: Studentams, gydytojams rezidentams, konferencija nemokama. LOD nariams, bendrosios praktikos slaugytojams konferencija taip pat nemokama!
📃Sertifikatai: Bus išduodami el.paštu siunčiami 4 valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

📍APIE VIETĄ:
„Bokšto skvero“ kompleksas per šimtmečius susiformavo iš kelių valdų, kuriose mūriniai statiniai istoriniuose šaltiniuose buvo minimi jau XVI amžiuje. Restauruota Šv. Elžbietos koplyčia, menanti XVIII amžių, ir vienas iš uždarų komplekso kiemų virto išskirtinėmis erdvėmis, skirtomis įmonių ar privatiems renginiams.

🤩Tai JŪSŲ galimybė formuoti mūsų bendruomenės ateitį ir tapti permainingo momento asociacijoje istorijos dalimi. Registruokitės dabar ir užsitikrinkite vietą šiame nepakartojamame renginyje! 🎉👂💼

🔗 [Registracijos nuoroda]